Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$101,892
$1,456/m²
;
In CRM: 1099123
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,456/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    70 m²

Opis

Sombat Condoview for Sale Pratumnak Pet Friendly Unit Ten przestronny apartament w Sombat Condoview znajduje się w poszukiwanym obszarze Pratumnak Soi 5, jednym z najbardziej wygodnych i mieszkalnych dzielnic Pattaya. Projekt jest dobrze znany z dopuszczania małych zwierząt domowych, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla mieszkańców, którzy chcą wygodnie żyć ze swoimi kotami lub małymi psami, a także inwestorów poszukujących nieruchomości o silnym zapotrzebowaniu na wynajem. Jednostka oferuje hojną powierzchnię użytkową 70.20 metrów kwadratowych i znajduje się na piątym piętrze jako narożnik, zapewniając dodatkową prywatność, dobry przepływ powietrza i naturalne światło. Układ nadaje się do długotrwałego życia, łącząc funkcjonalność z komfortową atmosferą mieszkalną. Nieruchomość jest sprzedawana w pełni wyposażone w wysokiej jakości meble indeksowe, jak pokazano na zdjęciach. Urządzenia elektryczne są włączone, co pozwala na natychmiastowe zajmowanie lub wynajem bez dodatkowych inwestycji. Szczegóły dotyczące jednostki -1 sypialnia -1 łazienka - Jednostka narożna - 5 piętro. -Wielkość jednostki 70.20 m2 -Przyjazne dla zwierząt małe koty i psy dozwolone - Własność zagraniczna Meble i urządzenia -W pełni wyposażone w meble indeksowe -2 telewizory LG 55 cali i 43 cali Pralka -1 -2 Urządzenia klimatyzacyjne Lokalizacja Sombat Condoview znajduje się w Pratumnak Soi 5, doskonałym obszarze otoczonym popularnymi restauracjami, kawiarniami, sklepami spożywczymi, Big C, Lotus, barami, masażami i szeroką gamą codziennych udogodnień. Domek znajduje się również w pobliżu plaży Yin Yom, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się spacery nad morzem i widok na zachód słońca w spokojnym i przyjaznym dla zwierząt środowisku. Ta jednostka jest dobrym wyborem dla kupujących poszukujących przestronnego, przyjaznego dla zwierząt mieszkania w Pratumnak z doskonałą atrakcją stylu życia i długoterminowego potencjału inwestycyjnego.