Dom 4 pokoi Nong Prue, Tajlandia

Nong Prue, Tajlandia
$309,392
$1,105/m²
;
In CRM: 1101709
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    280 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    310 m²

Opis

Pool Villa 4BR na sprzedaż East Pattaya Ten dobrze zbudowany dom jednoosobowy znajduje się w East Pattaya, popularnej dzielnicy mieszkalnej znanej ze swojej prywatności, przestronne działki i wygodny dostęp do głównych dróg i codziennych udogodnień. Obiekt oferuje wysokiej jakości konstrukcję i przemyślane szczegóły projektowe, dzięki czemu nadaje się do komfortowego życia rodzinnego lub długoterminowych inwestycji. Dom posiada hojną powierzchnię użytkową 310 metrów kwadratowych na działce 70 m2. Układ obejmuje cztery sypialnie i trzy łazienki, zapewniając dużą przestrzeń dla rodzin. Szczególną uwagę poświęcono jakości i materiałom budowlanym, zwiększając zarówno trwałość, jak i komfort życia. Dom jest w trakcie budowy i blisko zakończenia. Szczegóły dotyczące własności Dom jednoosobowy Powierzchnia gruntu 70 m2 Powierzchnia mieszkalna 310 m2 4 sypialnie 3 łazienki Prywatny basen Tajski obszar kuchnia znajduje się poza głównym domu Główne cechy Układ słoneczny 5 kilowatów Stałe schody z drewna tekowego Klimatyzacja w całym domu Specjalna konstrukcja sufitu dekoracyjnego Podwójne i hartowane szklane drzwi i okna Lokalizacja Obiekt znajduje się w East Pattaya, oferując spokojne środowisko mieszkalne, pozostając w pobliżu rynków, sklepów, szkół i głównych dróg. Obszar zapewnia łatwy dostęp do Pattaya City, Sukhumvit Road i okolicznych stref, co codzienne podróże wygodne. Ta nieruchomość jest doskonałą okazją do posiadania przestronny i dobrze zbudowany dom w East Pattaya, oferując silny urok stylu życia, prywatność i długoterminowe wartości. https: / / www.expedia.co.th / en / East- Coast- Thailand.dx6049374 Pojedynczy dom na sprzedaż East Pattaya - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Identyfikator własności: HS2081 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: