Dom 4 pokoi Nong Prue, Tajlandia

Nong Prue, Tajlandia
$170,336
$1,217/m²
;
In CRM: 1116197
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    140 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    180 m²

Opis

4 Sypialnia Modern Family Home North Pattaya

Ten bezprzewodowy front nowoczesna rezydencja znajduje się w dobrze połączonej strefie mieszkalnej północnej Pattaya. W związku z tym właściciele domów korzystają z wygodnego dostępu do głównych dróg, szkół, rynków lokalnych i codziennych udogodnień. Ponadto nieruchomość jest zbudowana z lekkich cegieł AAC, które zwiększają trwałość konstrukcji przy jednoczesnej poprawie izolacji i redukcji hałasu. W rezultacie środowisko życia pozostaje chłodne, ciche i energooszczędne przez cały rok.

Dom posiada 4 sypialnie i 3 łazienki, tworząc praktyczny układ dla komfortowego życia rodzinnego. Ponadto oferuje 140 m2 powierzchni użytkowej na 45 m2 powierzchni, podczas gdy 2 miejsca parkingowe zapewniają codzienną wygodę. Ponadto cena sprzedaży wyklucza meble, umożliwiając nabywcom personalizację i wyposażenie wnętrza zgodnie z ich własnymi preferencjami. W związku z tym nieruchomość ta stanowi doskonałą okazję dla osób poszukujących elastyczności, jakości konstrukcji i długoterminowej wartości w pożądanej lokalizacji Pattaya.

Warunki własności i transferu zostaną uzgodnione między nabywcą a sprzedawcą zgodnie ze standardowymi procedurami.

Szczegóły klucza
4 Sypialnia nowoczesny dom
Północna Pattaya
Powierzchnia użytkowa 140 Sq.m
Rozmiar terenu 45 Sq.wah
4 sypialnie
3 łazienki
2 Miejsca parkingowe
Cena z wyłączeniem mebli
Lekki AAC Budowa cegieł

https: / / www.expdia.co.th / en / Pattaya- North- Pattaya.dx6346996