Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$68,134
$2,433/m²
;
In CRM: 1119890
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $2,433/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    28 m²

Opis

1 Sypialnia Condo na sprzedaż Lumpini Park Beach Jomtien Pattaya

Ta jednostka nad morzem znajduje się w Jomtien Pattaya, jednej z najbardziej tętniących życiem stref przybrzeżnych w mieście. Dlatego mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do plaży i tętniącą życiem atmosferę. Ponadto w okolicy znajdują się restauracje, sklepy i transport publiczny w odległości spaceru. W rezultacie, to miejsce wspiera zarówno wakacje życia i silny popyt na wynajem.

Jednostka znajduje się na 21. piętrze budynku C, w tym samym budynku co biuro prawne. Oferuje połączone widoki na morze i miasto, tworząc atrakcyjne widoki dzień i noc. Układ zapewnia 28 m2 z jedną sypialnią, jedną łazienką i oddzielną kuchnią. Dodatkowo, jednostka zawiera dwa klimatyzatory, lodówkę, kuchenkę mikrofalową i telewizor. Mieszkańcy Lumpini Park Beach Jomtien cieszą się rozległym wyposażeniem, w tym basenem nad morzem, basenem z widokiem na morze, dostępnym bezpośrednio od windy. W konsekwencji nieruchomość ta stanowi doskonałą wartość dla użytku osobistego lub inwestycji.

Własność: Kontyngent tajski lub kontyngent zagraniczny
Opłata za przeniesienie: 50 / 50

Szczegóły klucza

Typ: 1 Pokój kondo
Projekt: Lumpini Park Beach Jomtien
Obszar lokalizacji: Jomtien
Miasto: Pattaya
Rozmiar: 28 Sq.m
Piętro: 21
Widok: Widok na morze i widok na miasto
Meble: W pełni umeblowane
Własność: Kontyngent tajski lub kontyngent zagraniczny
Status: Vacant
Transfer: 50 / 50

https: / / www.expedia.co.th / en / Pattaya- Jomtien.dx553248635976398069