Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$66,586
$1,332/m²
;
In CRM: 1122153
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,332/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    50 m²

Opis

1 Sypialnia Condo na sprzedaż w apartamentach Platinum w Thepprasit Pattaya

Ta rezydencja w Platinum Suites znajduje się w dogodnym obszarze Thepprasit w Pattaya. Dlatego mieszkańcy mogą łatwo uzyskać dostęp do plaży Jomtien, Thepprasit Night Market, supermarkety, restauracje i sklepy w pobliżu. Ponadto, lokalizacja zapewnia szybkie połączenia do Sukhumvit Road i centrum Pattaya. W rezultacie nieruchomość nadaje się zarówno do komfortowego życia, jak i wynajem inwestycji.

Jednostka oferuje jedną sypialnię i łazienkę o powierzchni użytkowej 50 m2 Ponadto apartament znajduje się na trzecim piętrze i oferuje praktyczny układ z komfortową przestrzenią mieszkalną. Jednostka cieszy się również relaksującym widokiem na basen, tworząc przyjemną atmosferę dla codziennego życia. Nieruchomość jest w pełni umeblowany, co czyni ją gotową do natychmiastowego poruszania się lub korzystania z wynajmu.

Ponadto okolica zapewnia wiele codziennych udogodnień, w tym rynków, kawiarni i usług lokalnych. W związku z tym, ta jednostka jest świetną opcją dla nabywców poszukujących dobrze zlokalizowanej nieruchomości w Pattaya.

Własność: Nazwa zagraniczna

Szczegóły klucza

Typ: Kondo
Projekt: Suity platynowe
Obszar lokalizacji: Thepprasit
Miasto: Pattaya
Living Size: 50 Sq.m
Piętro: 3
Widok: Widok puli
Sypialnie: 1
Kąpiele: 1
Meble: w pełni umeblowane
Własność: Nazwa zagraniczna

https: / / www.tripadvisor.com / Atraction _ Review- g293919- d4554040- Reviews- Thepprasit _ Road _ Nightmarket- Pattaya _ Chonburi _ Province.html