Willa 4 pokoi 120 m² Rawai, Tajlandia

Tajlandia, Rawai
$236,477
$1,971/m²
;
In CRM: 2163420
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.02.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

OHAIA Villa Rawai to rodzinna willa z basenem i panelami słonecznymi.

Przestronna willa w dzielnicy mieszkalnej Rawai, skupiona na komfortowym życiu rodzinnym lub stabilnym długoterminowym wynajmie. Format "gotowy dom z najemcą" w miejscach o stabilnym popycie i rozwiniętej infrastrukturze.

O willi:

Willa z wygodnym układem rodzinnym: 3 sypialnie i 2 łazienki, własna fabuła i prywatny basen.

Dom jest w pełni umeblowany i wyposażony, sprzedany w obecnym stanie - można natychmiast kontynuować wynajem lub wykorzystanie do osobistego życia.

Na dachu znajdują się wewnętrzne parkingi, panele słoneczne są montowane, co zmniejsza koszty eksploatacji.

Budowa i wyposażenie:

Willa została wybudowana w 2012 roku, projekt został zrealizowany przez profesjonalną firmę budowlaną.

Główne cechy:

- prywatny basen na terytorium;

Dom znajduje się nad poziomem drogi, teren nigdy nie został zalany;

podłączenie do państwowych sieci wodnych i elektrycznych;

sprzęt gospodarstwa domowego, w tym zmywarka i dozownik wody;

Spokojne środowisko w formacie wioski mieszkalnej Saiyuan Med Village.