Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Na Kluea, Tajlandia

Na Kluea, Tajlandia, Pattaya City
$745,441
$8,283/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

• Adres
    Nakula 16, 680 Ozen

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $8,283/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2015

Opis

The Palm Wongamat: 2BR Beachfront Residence in Foreign Name
Wongamat Beach, Pattaya Nether124; 23 000 000 THB
Jest to okazja do zabezpieczenia jednego z najbardziej pożądanych planów piętra w "Milioner 's Row" Pattayi. Położony w Palm Wongamat, ten ekspansywny 97.52 m2 2-pokojowe rezydencja znajduje się w najbardziej ekskluzywnej enklawy mieszkalnej miasta - oferując poziom prywatności i spokoju, który jest nieporównywalny w Central Pattaya.
Nieruchomość jest dostępna w ramach własności zagranicznej, jest w pełni umeblowana i gotowa do natychmiastowego zagospodarowania.
Rezydencja
Rozmiar: 97.52 m2 (Przestronne jednostki węgielne)
Wyposażenie: 2 sypialnie / 2 łazienki / Duży balkon z widokiem na morze
Wnętrze: Wysoka specyfikacja wykończenia, kuchnia w stylu europejskim i szkło podłogowe do sufitu, aby zmaksymalizować widok Zatoki Tajlandii.
Status: Turnkey / Move-in Ready.
Styl życia i udogodnienia
Palm jest rozwój Tier-1 z 70-metrowym prywatnym frontem plaży. Mieszkańcy korzystają z resort-style życia z pięciogwiazdkowym obiektu:
Beachfront Infinity Pool: Projektant wielopoziomowe baseny z zatopionymi siedzeniami i funkcjami wodnymi.
Fitness & Wellness: siłownia i sauna z widokiem na ocean.
Prywatność: Prywatny dostęp do plaży, całodobowe bezpieczeństwo elitarne i dostęp do wind sterowanych keycardem.