Mieszkanie 1 pokój 55 m² Pa Tong, Tajlandia

Pa Tong, Tajlandia, Patong
$269,000
$4,891/m²
;
Data aktualizacji: 6.01.2026

Cena za m²
    $4,891/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    55 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Boutique Hilltop rezydencji tylko 24 apartamenty: Budynek A jest na etapie fundamentów, Budynek B zbliża się prace wykończeniowe. Limited 1-3 sypialnia un

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?