Willa 3 pokoi 900 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$1,50M
$1,666/m²
;
Data aktualizacji: 23.02.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    900 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    900 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Nasza wspaniała oferta to willa z zapierającym dech w piersiach widokiem na ocean. Luksusowy basen nieskończoność 12 * 4 metry, 4 sypialnie i 5 łazienek.

Lokalizacja na mapie

Tajlandia, Choeng Thale

Wideo recenzja 3 pokoi Willa w Choeng Thale, Tajlandia

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?