Mieszkanie 3 pokoi 65 m² Karon, Tajlandia

Karon, Tajlandia, Karon
$225,927
$3,476/m²
;
Data aktualizacji: 11.01.2026

Cena za m²
    $3,476/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

Nowoczesny kompleks mieszkalny na zachodnim wybrzeżu Phuket oferuje stylowe apartamenty zaledwie 500 metrów od śnieżnobiałej plaży Katy. Jest to świetna okazja, aby kupić mieszkanie nad morzem do życia, rekreacji lub inwestycji. Projekt wykonany jest w nowoczesnym stylu architektonicznym z naciskiem na panoramiczne okna, przestronne układy i harmonijne połączenie z tropikalną naturą.

Mieszkańcy mają dostęp do wszystkich zalet rozwiniętej infrastruktury dzielnicy Kata: restauracje, centra handlowe, kawiarnie, szkoły międzynarodowe i kluby sportowe znajdują się w odległości spaceru. Lokalizacja jest idealna zarówno dla rodzin, jak i tych, którzy szukają komfortowego zakwaterowania z dużym potencjałem inwestycyjnym w Phuket.

Na terytorium znajduje się basen z rekreacji, centrum fitness, spa, sauna, zielony ogród i przestrzeń współpracy. Spółka zarządzająca przyjmuje dzierżawę pod klucz, co sprawia, że zakup jest opłacalny dla inwestorów planujących pasywne dochody. Elastyczne warunki rat bez odsetek, pakiet mebli jako prezent i korzystne ceny sprawiają, że ten projekt jest jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku nieruchomości w Tajlandii.