Mieszkanie 2 pokoi 38 m² Chalong, Tajlandia

Chalong, Tajlandia, Chalong
$106,748
$2,809/m²
;
In CRM: 2120113
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.02.2026

Cena za m²
    $2,809/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    38 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Wyndham Royal Lee - przytulny odnowiony apartament o powierzchni 38 m2 w pobliżu plaży Mai Kao

Złożona infrastruktura

Wyndham Royal Lee znajduje się w jednym z najbardziej spokojnych i przyjaznych środowisku obszarów Phuket - w odległości krótkiego spaceru od Parku Narodowego Sirinat i Mai Kao Beach. Terytorium kompleksu jest idealne na rodzinne wakacje i spokojne życie:

duży basen dla dorosłych i oddzielny basen dla dzieci;

- Restauracja i bar;

- centrum fitness;

- strefy dziecięce;

- dobrze zadbane zielone przestrzenie;

W pobliżu buduje się duże centrum handlowe.

W odległości spaceru znajdują się kawiarnie, salony masażu, apteka, supermarket, sklepy owocowe i bary.

Na sprzedaż przytulny i bardzo jasny apartament z 1 sypialnią 38 m2, w pełni umeblowane i wyposażone w nowe urządzenia.

Świeże naprawy (1 miesiąc temu)

- nowe meble i sprzęt gospodarstwa domowego;

- przemyślany układ i ciepłą atmosferę;

- sprzedany całkowicie "pod klucz" - wszystko pozostaje do nowego właściciela.

Apartament został zakupiony na własne życie, więc jest wykonany z troską o komfort i jakość.

Dodatkowe informacje:

- gotowe do rozliczenia lub dzierżawy;

mogą być dostarczane niezależnie lub za pośrednictwem spółki zarządzającej;