Mieszkanie 1 pokój 33 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$153,212
$4,643/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $4,643/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    33 m²

Opis

RAW6887

Nowy kompleks apartamentowy w Phuket! Myśl o każdym szczególe.

FILOZOFIA

Harmonia nowych technologii i doświadczeń budowlanych, nowoczesny design, klasyczne fasady, komfort i minimalizm.

KONCEPT

Premia boutique condominium z 5-gwiazdkowym serwisem i oszałamiającym widokiem na morze Andaman, położony w samym sercu Rawai.

  • bezstykowa technologia drzwi i wind
  • sala gimnastyczna z sauną
  • basen z panoramicznym widokiem na morze
  • przestrzeń pracy i miejsce pracy w pokoju
  • efektywne wykorzystanie przestrzeni kosmicznej
  • technologia inteligentnego domu

Jedną z cech projektu jest unikalna architektura i design. Architekci są jedną z wiodących w Tajlandii firm architektonicznych, RDM, z portfolio kilkudziesięciu projektów w Tajlandii, które zdobyły liczne nagrody w branży architektury i projektowania.

  • Rozpoczęcie budowy: październik 2022
  • Zakończenie budowy: grudzień 2024

Rodzaje mieszkań:

studia 33.47 m2

1-pokojowe mieszkanie 45.27 m2

Dwupoziomowy apartament 62.98 m2

2-pokojowe mieszkanie 67.81 m2

Możliwości inwestycyjne:

  • Program gwarantowany: 4% przez 6 lat