Willa 2 pokoi 150 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$620,681
$4,138/m²
;
Data aktualizacji: 25.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²

Opis

Cena: THB 19,900,000 Własność: Freehold (z opcją Leasehold dostępne) Villa Rozmiar: 250 m2 (Kryty) + 150 m2 (Outdoor) Powierzchnia terenu: 400 m2 Sypialnie: 2: 124; łazienki: 2Meble: W pełni umeblowane Widok: Panoramiczne Jezioro ViewKitchen: Pełnozachodnia kuchnia: Prywatny basen (40 m2) Budowa ukończona: Lipiec 2021CAM Opłata: THB 4,032 / monthParking: 2 Private Covered Spaces Doświadczenie wyrafinowane Lakefront mieszka w tej pięknie wykonane 2-pokojowe willi, doskonale umieszczone w pobliżu Phuket najlepszych miejsc, w tym Laguna, Boat Avenue i Blue Tree. Ta nowoczesna willa jednopiętrowa jest częścią bezpiecznej, prywatnej, strzeżonej społeczności ekspatriantów i oferuje zapierające dech w piersiach widoki na jezioro, bezszwowe życie na świeżym powietrzu i niezrównaną prywatność. W pełni umeblowane i ruchome - w stanie gotowym, willa łączy elegancję i funkcjonalność z hojnymi przestrzeniami mieszkalnymi, wykończeniami jakości i obszarami zewnętrznymi przeznaczonymi do zabawy tropikalnej. Idealny zarówno dla rezydencji w pełnym wymiarze czasu lub luksusowe wakacje ucieczki. Cechy własności: • 2 Przestronne sypialnie z przechowalni amp • 2 eleganckie łazienki z wanną & Prysznice na zewnątrz • Open-Plan Living and Dinning Area z naturalnym światłem • Pełna kuchnia zachodnia z dodatkami • Prywatny basen słony (40 m ²) z widokiem na jezioro • Sala medialna / kino domowe • Duży balkon i taras kryty • Prywatny ogród z zakątkiem Plot Prywatność • Zakryty parking dla 2 pojazdów • Stylowy Single- Level Layout • Wybudowany w 2021 r. - Metycyjnie Utrzymane Lokalizacja i Społeczność: • Bezpieczne połączenie ze społecznością ekspatriantów z całodobową ochroną • Premiera Lokalizacja w pobliżu Bang Tao Beach, Laguna, Boat Avenue & Blue Tree • Tylko 25 Minut do międzynarodowego lotniska Phuket • Blisko do szkół międzynarodowych, centra handlowe i wellness • Cichy, Scenariusz, i Wysoko pożądany obszar mieszkalny Ta oszałamiająca willa nad jeziorem jest doskonałą okazją do posiadania stylowego, niskokonserwacyjnego domu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Phuket. Niezależnie od tego, czy chodzi o miejsce zamieszkania, wakacje czy inwestycje długoterminowe, wartość jest wyjątkowa. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zorganizować swoje prywatne oglądanie lub dowiedzieć się więcej o tej rzadkiej okazji Lakefront w The Lake House, Phuket.