Mieszkanie 1 pokój 35 m² Ban Na Chom Thian, Tajlandia

Ban Na Chom Thian, Tajlandia, Pattaya City
$99,623
$2,846/m²
;
In CRM: 217875
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Cena za m²
    $2,846/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    35 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Atlantis Condo Resort to stylowe i nowoczesne mieszkanie w Jomtien. Obejmuje 5 różnych budynków 8- piętrowych. Budowa kompleksu mieszkaniowego została zakończona w 2015 roku. W odległości spaceru: plaża i przystanek transportu publicznego, rynki, minimarkiety, kawiarnie, bary, restauracje, salony masażu. Na terenie znajduje się duży basen i park wodny, minimarket i restauracja.

Lokalizacja na mapie

Ban Na Chom Thian, Tajlandia, Pattaya City

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?