Szeregowiec 3 pokoi 196 m² Kamala, Tajlandia

Kamala, Tajlandia
$215,414
$1,099/m²
;
In CRM: 2034812
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.01.2026

Liczba kondygnacji
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    196 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 m²

Opis

wyłączne kamienica Raju Kamala II w sercu Kamala - komfort, bezpieczeństwo i przyrody w pobliżu!

Wspaniały dom w strzeżonym kompleksie na zachodnim wybrzeżu Phuket - zaledwie 10 minut spacerem do Kamala Beach. Trzypiętrowy dom jest idealnym miejscem zarówno dla komfortowego życia, jak i dla inwestycji o wysokiej rentowności: prestiżowy obszar, rozwinięta infrastruktura i wyjątkowa atmosfera ciszy i prywatności w pobliżu centrum życia ośrodka.

Przestronny dom z tarasem panoramicznym i grillem obejmuje dwie sypialnie z łazienką, przytulny salon z aneksem kuchennym i dostępem do patio, WC dla gości, a także otwarty taras z widokiem na góry i bryzę morską. Dom jest w pełni umeblowany i gotowy do zajmowania - są zainstalowane klimatyzatory, wentylatory sufitowe, Smart- TV, przestronny system przechowywania, wyposażona kuchnia z urządzeniami i pralka.

Kompleks oferuje infrastrukturę premium: duży basen, sala fitness, całodobowa ochrona, parking i panoramiczny dach dla relaksu.