Mieszkanie 3 pokoi 420 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$1,04M
$2,485/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $2,485/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    420 m²

Opis

NAI22660

Pokojowe sanktuarium w samym sercu Nai Harn z tą oszałamiającą willą z trzema sypialniami przeznaczoną do relaksu, komfortu i rozrywki.

Od zachodu słońca pływa do tropikalnych wieczorów w prywatnym barze przy basenie, ten dom zaprasza do cieszyć się stylu życia Phuket w najlepszym.

Główne korzyści:

  • 3 pełne sypialnie z drzwi przesuwnych dostępu do przestrzeni zewnętrznej
  • Prywatny basen z podwodnym oświetleniem
  • Obkryty zewnątrz bar z naturalnych kamiennych akcentów
  • Duże przesuwne drzwi szklane tworząc bezszwowe wewnątrz-na zewnątrz życia
  • W pełni umeblowane, ruchome w stanie gotowym
  • Ciche i bezpieczne dzielnicy mieszkalnej

Lokalizacja:

Ta willa znajduje się w pożądanym obszarze Nai Harn południowej Phuket, zaledwie kilka minut od plaży Nai Harn, jednej z najbardziej spokojnych i najczystszych plaż wyspy.

W pobliżu znajdują się nabrzeże Rawai, lokalne i międzynarodowe restauracje, siłownie, spa wellness i szkoły międzynarodowe.

Nai Harn Jezioro, ulubione dla biegaczy i rodzin, jest również krótki przejazd.

Projekt (wewnętrzne / zewnętrzne):