Willa 4 pokoi 222 m² Bang Lamung, Tajlandia

Bang Lamung, Tajlandia
$188,972
$851/m²
;
In CRM: 1973478
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    222 m²

Szczegóły wnętrza

Urządzenia AGD:

  • TV

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Opis

Nowoczesna wioska mieszkalna ENGEL HAUS w okolicy Rong Po!

Niezawodny wybór dla rodziny, inwestorów lub tych, którzy szukają spokojnego życia 10 minut od miasta!

Niektóre domy są gotowe do przeprowadzki w 2-3 miesięcy!

Infrastruktura wsi: basen, sala fitness, park i tereny zielone, ochrona i nadzór wideo.

Wyposażenie: Smart Home system, klimatyzatory (wszystkie pokoje), kaptur i sprzęt w kuchni, podgrzewacz wody, pompy i zbiornik wody, tarcza elektryczna i podłączenie do sieci, przygotowanie terminali do pralki i urządzeń gospodarstwa domowego, wodoszczelność dachu.

Lokalizacja:

Duże centrum handlowe z supermarketem Big C Extra Bangplee - 3 km;

- Szpital Bangplee - 3 km;

- uliczne kawiarnie z tajskim jedzeniem, KFC, McDonald 's - 3 km;

- Lotnisko Suvarnabhumi - 5 km.

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie pytania!