Mieszkanie 3 pokoi 300 m² Ban Bang Ku, Tajlandia

Ban Bang Ku, Tajlandia, Ko Kaeo
$506,601
$1,689/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $1,689/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²

Opis

TAL5874

Ten dom znajduje się w centrum Phuket w cichej i stosunkowo nierozwiniętej części wyspy, w pobliżu British School. Tropikalna Willa jest otoczona tropikalnymi lasami deszczowymi. Naturalne piękno Morza Andaman, czyste błękitne niebo i długie odcinki złotych piasków sprawiają, że jest to idealne miejsce ucieczki.

Cechy willi:

  • 3 sypialnie
  • 3 łazienki

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć