Mieszkanie 4 pokoi 250 m² Ban Bang Thao, Tajlandia

Ban Bang Thao, Tajlandia, Choeng Thale
$1,74M
$6,940/m²
;
Data aktualizacji: 10.05.2026

Cena za m²
    $6,940/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²

Opis

BAN6629

Specjalna cena na życzenie!!!

Tylko 500 metrów do Bang Tao Beach!

Nowy kompleks mieszkalny w Phuket, w obszarze plaży Bang Tao. Jest to połączenie komfortu, przytulności i natury. Do dyspozycji Gości jest 193 apartamenty z widokiem na góry i morze.

Zakończenie budowy: kwiecień 2023 r.

Dec 2022 do 1 marca 2023 promo: Brak opłat za instalację liczników! Brak wspólnej opłaty obszarowej przez 2 lata!

Rodzaje mieszkań:

  • 1 pokojowe apartamenty (33.67 m2, 38.20 m2 i 52 m2)
  • 2 pokojowe mieszkanie (46.07 m2 i 75.39 m2)
  • 4 pokojowe mieszkanie (250 m2)

Złożona infrastruktura:

  • Restauracja na dachu
  • 2 baseny
  • sala koncertowa
  • sala gimnastyczna
  • bas wahadłowy
  • Spa
  • kawiarnia
  • wynik
  • parking
  • bezpieczeństwo 24 / 7

Przedstawiony apartament to luksusowy apartament z 3 sypialniami z przestronnym salonem, jadalnią i w pełni wyposażoną kuchnią.

Lokalizacja:

Kondominium znajduje się zaledwie 500 metrów od Bang Tao Beach. Jest to rajska plaża z białym piaskiem, łagodnym morzem i dobrą infrastrukturą plaży. Są leżaki i parasole, a w najbliższych kawiarniach zawsze można zamówić drinki. Obszar jest bogaty w kluby plażowe i restauracje. W odległości spaceru od kompleksu, znajdziesz 24-godzinne supermarkety i całą niezbędną infrastrukturę. Do międzynarodowego lotniska - 30 minut.