Mieszkanie 3 pokoi 225 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$613,859
$2,728/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

Cena za m²
    $2,728/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    225 m²

Opis

TAL5039

Położony zaledwie 7 minut jazdy od Layan Beach w Bangtao Bay, ta willa z 3 sypialniami może być domem w tropikalnej wyspie Phuket.

Ta nowoczesna, nowoczesna willa w stylu tropikalnym jest idealną inwestycją jako dom wypoczynkowy w tropikach lub stałą rezydencją, która oferuje spokój i spokój, będąc w niewielkiej odległości od dziewiczej linii brzegowej ze wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami w pobliżu.

Prywatna nowoczesna willa składa się z trzech specjalnych sypialni.

Wszystkie te pokoje posiadają łazienkę z wanną jacuzzi i oddzielone spacery w deszczowy prysznic.

Ogromny otwarty plan salon z wysokim sufitem dla lepszej bryzy mają wygodne rozkłady sofy wszystkie obszary mają klimatyzator i telewizory.

Nowoczesna wyposażona kuchnia jest obok salonu, który patrzy na duży basen.