Mieszkanie 4 pokoi 765 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$2,00M
$2,618/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

Cena za m²
    $2,618/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    765 m²

Opis

CHE6356

Nowy prestiżowy kompleks mieszkalny w Phuket znajduje się na malowniczych wzgórzach. Wszystkie wille oferują zapierające dech w piersiach widoki na jeziora i lasy deszczowe. Jest to wyjątkowy rozwój luksusu w codziennym życiu. Tutaj poczujesz spokój, prywatność, i odpocząć od zgiełku i zgiełku. Kompleks składa się z 15 przestronnych willi. Deweloper oferuje kilka opcji:

  • 4 sypialnie willa z 2 piętrami
  • 5 pokojowe wille (1280 m2)

Koniec budowy:

  • 2023

Lokalizacja:

Kompleks znajduje się w centralnej części wyspy, w obszarze Talang. Lokalizacja jest idealna dla tych, którzy chcą być bliżej codziennego życia, ale nadal czuć osobisty spokój i naturę. Zaledwie 7 km od Laguny, gdzie znajduje się ponad 50 najlepszych restauracji, pól golfowych, spa i centrów handlowych. Szkoły międzynarodowe znajdują się w promieniu 3- 15 km. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się cała niezbędna infrastruktura.

  • Odległość do supermarketów - 7 minut.
  • Odległość od restauracji - 10 minut.
  • Odległość od międzynarodowego lotniska - 20 minut.
  • Odległość od parku wodnego - 20 minut.
  • Odległość od Phuket Town - 20 minut.