Mieszkanie 2 pokoi 237 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$414,355
$1,748/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $1,748/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    237 m²

Opis

CHE6962

Nowy kompleks willi przy basenie Phuket z unikalnym wnętrzem i architektonicznym wzornictwem otoczonym przyrodą oraz zielonymi przestrzeniami w sercu Bang Tao.

Kompleks posiada 3 typy willi z charakterystyczną przestrzenią i stylami: mech, paproć i sosna. Tropikalne rośliny przypominają obfitość, płodność i długowieczność, co odzwierciedla Kabbalistyczną ideologię życia w pokoju z naturą.

Rodzaj willi

1. MOSS (przedstawiony w wykazie)

  • 237,8 m2
  • Wielkość basenu: 3,5 × 9 m.
  • 2 sypialnie / 2 łazienki
  • Salon i jadalnia
  • basen mineralny
  • ogród dachowy

2. FERN

  • 369 m2.
  • Wielkość basenu: 3,5 × 9 m.
  • 3 sypialnie 3 łazienki
  • Salon i jadalnia
  • basen mineralny
  • ogród dachowy

3. PINE

  • 573,8 m2
  • Wielkość basenu: 3,5 × 8 m.
  • 4 sypialnie
  • 5 łazienek
  • Salon i jadalnia
  • basen mineralny
  • ogród dachowy

Infrastruktura projektu:

  • 24-godzinna obserwacja wideo (kamery)
  • Centrum zdrowia
  • Joga i sauna
  • Kawiarnia i restauracja
  • Smart door lock
  • Zarządzanie prawne
  • Zwierzęta domowe są dozwolone na zewnątrz.