Mieszkanie 2 pokoi 120 m² Pa Tong, Tajlandia

Pa Tong, Tajlandia, Patong
$849,209
$7,077/m²
;
Data aktualizacji: 10.05.2026

Cena za m²
    $7,077/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

PAT5228

Nowe mieszkanie znajduje się z Patong plaży na progu w samym sercu Patong w odległości spaceru 400m do Bangla drogi z licznych restauracji i barów i nocnego życia. Jest on hotelowo-zarządzany i posiada na miejscu restauracja, basen, centrum fitness, bar, klub, całodobowa ochrona, CCTV, recepcja / lobby, parking dla samochodów osobowych, spa, łaźnia parowa, sauna, bezpośredni dostęp do plaży.

Ten klub plażowy zaplanował 25 apartamentów. Prawie wszystkie apartamenty będą miały widok na morze.

Bezprecedensowa szansa inwestycyjna:

Warunki przedpodatkowe dotyczące gwarancji najmu:

  • 8% gwarancji najmu za pierwsze 2 lata

  • 7% przez kolejne 13 lat

  • Opcja odkupu w roku 10 do 15 + 10%

  • Po 15 latach właściciel może odnowić gwarancję najmu na kolejne 15 lat lub w pełni wykorzystać jednostkę na pozostały okres najmu

Standardowe warunki płatności:

  • Depozyt 200,000 + 10,000 opłaty adwokat
  • Pełna płatność w ciągu 30 dni

Lokalizacja na mapie

Pa Tong, Tajlandia, Patong

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata