Mieszkanie 4 pokoi 260 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$737,001
$2,835/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Cena za m²
    $2,835/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    260 m²

Opis

NAI6617

4 sypialnie rodzina willa znajduje się w dzielnicy mieszkalnej w pobliżu plaży Nai Harn.

Główny dom jest na jednym poziomie, z 4 sypialniami (z których 2 są en- suite), duży otwarty plan kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, zadaszony parking dla 2 samochodów z bramą elektryczną, balkon / taras z przodu i podwórko.

Jedną z zalet willi jest własny basen 4 * 8 metrów, otoczony tropikalnym ogrodem.

Na tym terytorium znajduje się również biurowiec, który jest dwupiętrowym budynkiem z jednym pokojem na dole i drugim na drugim piętrze. Pokoje te są obecnie umeblowane jako biura, ale mogą być używane jako siłownia, pokój masażu, pokój zabaw dla dzieci, a nawet pensjonat.

I oddzielny budynek do celów technicznych z praniem.

Lokalizacja:

Obszar Nai Harn jest uważany za jedno z najbardziej prestiżowych miejsc do życia i rekreacji. Sklepy, butiki i restauracje znajdują się w odległości spaceru. Większe centra handlowe, takie jak Home Village w Chalong i szkół międzynarodowych, takich jak BCIS znajdują się w odległości 10- 15 minut jazdy.

Lokalizacja na mapie

Rawai, Tajlandia, Rawai

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %