Mieszkanie 6 pokojów 1 200 m² Pa Tong, Tajlandia

Pa Tong, Tajlandia, Patong
$2,94M
$2,452/m²
;
Data aktualizacji: 7.05.2026

Cena za m²
    $2,452/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 200 m²

Opis

PAT6852

Luksusowa willa z panoramicznym widokiem na morze!

Szczegóły:

  • Sześć sypialni i siedem łazienek
  • Powierzchnia lądowa - 1.600 m2
  • Powierzchnia budynku - 1,200 m2
  • Chanote
  • Freehold
  • Widok na morze

To wspaniała 6-pokojowa willa na wzgórzu niedaleko Patong. Willa znajduje się 60 metrów nad oceanem i stoi bezpośrednio na zachód z niesamowitym widokiem na dzień i noc i Patong Bay.

Cała willa jest w centrum około ogromnej 200 m2 centralnego życia / jadalnia / kuchnia area. z masywnych podłogi brzozy i sufity 4 metry wysokości.

Centralna część wypoczynkowa z podłogą na suficie Sun Paradise wybija okna i stół bilardowy. Duży wygodny sofa siedzi naprzeciwko duży telewizor z płaskim ekranem, a z jednej strony jest 3,6 m litego stołu Acacia dla 14 osób.

Kuchnia jest top- nacięcie - wyposażone w ogromną lodówkę Viking, ogromny piekarnik Viking z grillem i piekarnik konwekcyjny. Kuchnia Wyspa jest importowany piękny włoski kamień, jeden z rodzaju.

W przedniej części salonu jest podniesiona część wypoczynkowa, idealny dla dzieci do czytania lub zabawy.

Willa otwiera się na tarasie przy basenie z włoską mozaiką szklaną Bisazza. Ten nieskończenie-edge basen oferuje budynk- w jacuzzi i oświetlenie basen LED, co pozwala na korzystanie z różnych kolorów dla różnych nastrojów: niebieski, zielony, czerwony, lub disco. Pokład basenowy posiada duży elektryczny odcień pull- out i prysznic na zewnątrz.