Mieszkanie 4 pokoi 492 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$1,82M
$3,704/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Cena za m²
    $3,704/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    492 m²

Opis

BAN7357

Jest to idealna rezydencja dla rodzin i emerytów poszukujących luksusowego życia. Jego atmosfera cieszy się pocieszającą, spokojną i odmładzającą atmosferą, czyniąc ją doskonałą przystanią. Ponadto służy jako cenna inwestycja dla osób poszukujących domu wakacyjnego. Willa uosabia współczesny i praktyczny design, będąc otoczona bogatym naturalnym pięknem. Niezależnie od specyficznego obszaru willi, który zdecydujesz się zająć, zawsze istnieje głęboki związek z naturą.

Doświadcz wolności budzenia się bez kłopotu wymeldowania się, cieszenia się wakacjami na własnym harmonogramie, tak długo jak zechcesz. Wkroczyć w niezwykłą podróż w kierunku posiadania tej willi, celu, który naprawdę służy jako sanktuarium dla ciała i umysłu. Rozpocząć swój dzień przez wygrzewanie się w łagodnym porannym słońcu, a następnie spokojne popołudnia spędzone pływające w doskonale ogrzewanym basenie rok-runda. Gdy dzień przechodzi w wieczór, rozluźnij się pod rozległym otwartym niebem, pozwalając sobie na przywrócenie równowagi w swoim życiu.

Każdy aspekt tych rezydencji jest skrupulatnie wykonany, pokazując nienaganny projekt i funkcjonalność. Dobrze urządzone pokoje i rozległe przestrzenie życiowe płynnie łączą się z prywatnym basenem, który jest otoczony bujnymi tropikalnymi ogrodami. Czysta i uderzająca architektura wymaga ponadczasowej elegancji, zbudowanej z najwyższej klasy materiałów, które gwarantują zarówno przyjemność, jak i uznanie nieruchomości w wartości. Te wille przekraczają zwykłe domy z dala od domu - mogą służyć jako spokojne raje dla relaksu lub jako idealne środowisko pracy z domu.