Mieszkanie 4 pokoi 395 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$2,64M
$6,684/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    phk4018

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,684/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    395 m²

Opis

LAY22053

Kompleks ten jest wizjonerskim rozwojem, którego celem jest zapewnienie zróżnicowanego stylu życia i możliwości inwestycyjnych. Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnej rezydencji, lukratywnej inwestycji, czy kombinacji obu, Complex oferuje niezrównane udogodnienia i zapierające dech w piersiach widoki.

Główne cechy
  • Etapy budowy: 7 faz z mieszanką rezydencji, pokoi hotelowych i pomieszczeń handlowych.
  • Daty zakończenia:
    • Budynki A2 i A3: Sierpień 2026
    • Budynki B8 i B9: luty 2027
    • Pełne ukończenie projektu: 2029
  • Własność: Dostępne opcje Freehold / Leasehold
  • Sklepy: Budynki od 6 do 7 pięter
  • Widok: Ciesz się miastem, ogrodem, morzem i basenem vistas
  • Bliskość do plaży: 800 metrów do plaży Layan
Opcje mieszkaniowe i inwestycyjne
  • Cele własności:
    • Tylko dla inwestycji: Gwarantowany dochód w wysokości 5% rocznie przez 3 lata
    • Tylko dla Residence: Luksusowe życie z pełnym wyposażeniem
    • Połączone: Ciesz się najlepszym z obu światów z elastycznymi możliwościami życia i wynajmu