Mieszkanie 2 pokoi 75 m² Ban Bang Thao, Tajlandia

Ban Bang Thao, Tajlandia, Choeng Thale
$380,016
$5,067/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Cena za m²
    $5,067/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Opis

BAN22003

Odkryj luksusowe życie w raju

Wprowadzenie ograniczonego czasu możliwość posiadania luksusowego 75 m ², Dwa Sypialnia rezydencji z niezrównanymi funkcjami, które przedefiniują nowoczesne życie. Wejdź w świat komfortu, wyrafinowania i zapierające dech w piersiach widoki z tej niezwykłej oferty:

Dwie sypialnie: Zanurz się w uosobieniu relaksu z przestronnymi i dobrze zaprojektowanymi sypialniami, oferując idealne sanktuarium dla spokojnych nocy.

Balkon: Rozwiń i delektuj się zapierającym dech w piersiach otoczeniem na prywatnym balkonie, gdzie każdy wschód i zachód słońca staje się malowniczym momentem do pielęgnacji.

Kuchnia prywatna: Obejmij radość gotowania w ekskluzywnej kuchni, w pełni wyposażone w urządzenia top- of- the@-@ line i stylowy design, tworząc idealne ustawienie dla kulinarnych rozkoszy.

Dwie łazienki: Ciesz się luksusem prywatności z dwóch pięknie urządzonych łazienek, skrupulatnie zaprojektowane dla komfortu i wygody.

Wanna: Zanurz się w ostatecznym relaksie z luksusową wanną, przekształcając codzienną rutynę w spa- podobne doświadczenie w granicach własnego domu.