Mieszkanie 4 pokoi 450 m² Kamala, Tajlandia

Kamala, Tajlandia
$1,41M
$3,133/m²
;
Data aktualizacji: 16.05.2026

• Adres
    4030, 999 Carnival Magic

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,133/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    450 m²

Opis

KAM22102

Wprowadzenie nowoczesnej luksusowej willi z 4 sypialniami, połączenie wyrafinowania i komfortu.

Z eleganckich linii, wykończenia premium i otwarty układ, ten klejnot architektoniczny eksponuje przestronną i przyjazną atmosferę.

Prywatny basen, grill i bujny ogród przedefiniować na zewnątrz życia, podczas gdy prywatny garaż dodaje trochę wygody.

Ten ekskluzywny rekolekcje płynnie łączy współczesny design z praktycznością, oferując schronienie, gdzie elegancja spotyka nowoczesne życie.

Nie przegap okazji, aby podnieść swój styl życia w tym wyrafinowanym sanktuarium, gdzie każdy szczegół jest starannie stworzony dla idealnej równowagi stylu i komfortu

Warunki płatności (Off- Plan Villa).

1. Depozyt rezerwacyjny - 2%

Podpisanie drugiej umowy sprzedaży i zakupu - 28% (w ciągu 30 dni od daty rezerwacji)

3. Ukończone fundamenty - 20%

Czwarty Konstrukcja betonowa - 15%

5. Wykończona konstrukcja ścian i dachu - 15%

6. Ukończone wykończenie podłogi, budowa mebli i farb, okien i drzwi - 10%

7. Rejestracja gruntów transferowych - 10%

Warunki płatności (Zakończona Willa).