Mieszkanie 3 pokoi 270 m² Sakhu, Tajlandia

Tajlandia, Sakhu
$680,584
$2,521/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $2,521/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    270 m²

Opis

NAY22126

Odkryj zwierzchność tropikalnego życia w naszej wyśmienitej willi z trzema sypialniami.
Ta ekskluzywna oferta jest bramą do luksusu, komfortu i kwitnącej społeczności zaledwie 300 metrów od dziewiczej plaży Nai Yang.

Ta przestronna willa dysponuje 3 sypialniami i 3 łazienkami, a jej przestronna willa dysponuje przestronną budową o powierzchni 270 m ² na rozrzuconej powierzchni 312 m ².
Bujna tropikalna okolica zapewnia malownicze tło dla nowego domu, z urzekającym ogrodem i widokiem na basen oferując oazę spokoju tuż przed drzwiami.

W ramach naszego zaangażowania na rzecz zapewnienia holistycznego życia, cieszyć się wygodą i wellness oferowane przez on-site udogodnienia, takie jak strefa współpracy, sauna, sala fitness i uroczy kawiarnia.
Wasi futrzacy przyjaciele też są mile widziani, ponieważ zwierzęta domowe mogą być częścią waszego tropikalnego rekreacji.

Inwestuj z ufnością w nieruchomość, która oferuje zarówno darmowe jak i leasehold opcje własności, zapewniając Ci elastyczność i bezpieczeństwo chcesz.
Budowa rozpocznie się w marcu 2024 r., a jej zakończenie planowane jest na grudzień 2026 r. - oznacza początek podróży do idyllicznego stylu życia.