Mieszkanie 1 pokój 56 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$239,008
$4,268/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $4,268/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²

Opis

RAW222303

Elegancja życia przybrzeżnego zaledwie 50 metrów od plaży Rawai. Ten wyśmienity, nisko-wieżowy kompleks mieszkalny oferuje harmonijną mieszankę luksusu, komfortu i funkcjonalności, zaprojektowany do zaspokojenia zarówno wypoczynku i stałych mieszkańców.

Lokalizacja:
Położony na południu Phuket, zaledwie 50 metrów od plaży Rawai. Obszar otoczony dobrze rozwiniętą infrastrukturą oferuje bliskość popularnych plaż, restauracji, sklepów i szkół międzynarodowych.

Projekt (wewnętrzne / zewnętrzne):
Elegancki włoski wypoczynek styl Condominium, z ponadczasową architekturą z śródziemnomorskim dotykiem. Projekt łączy wyrafinowanie z nowoczesnymi udogodnieniami dla komfortowego życia.

Infrastruktura:

  • Społeczność z 7 basenami
  • Centrum spa i fitness
  • Parking
  • Obszar współpracy i biblioteka
  • Strefa dla dzieci
  • Sky Pool z widokiem panoramicznym
  • Sala teatralna

Opcje własności:
Dostępne opcje własności zagranicznej i tajlandzkiej.

Potencjał inwestycyjny:
Nieruchomość oferuje wysoki potencjał inwestycyjny ze względu na swoją doskonałą lokalizację w pobliżu plaży, rosnące zapotrzebowanie na wynajem wakacyjny i renomowanego dewelopera z ponad 30-letnim doświadczeniem.