Mieszkanie 4 pokoi 170 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$494,841
$2,911/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $2,911/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    170 m²

Opis

RAW22389

Zapraszamy do tej ciepłej, przytulnej willi, idealny dla ludzi, którzy chcą mieć relaks z wszystkich zgiełku i zgiełku, zaledwie kilka minut od Phuket dziewiczych plaż.

Ta w pełni umeblowana willa oferuje przestronne życie, nowoczesne udogodnienia i odświeżający prywatny basen, tworząc tym samym idealne środowisko dla rodzin lub grup.

Lokalizacja:
W odległości spaceru od kilku restauracji, sklepów i sklepów w Sai Yuan; 10 minut jazdy do większych supermarketów i centrum handlowego w Chalong.

  • 5 min jazdy do Nai Harn Beach i Rawai Beach
  • 3 minuty do najbliższej stacji benzynowej
  • 10 min do Promthep Cape

Projektowanie: wewnętrzne / zewnętrzne

  • Powierzchnia całkowita: 400 m2
  • Powierzchnia zabudowy: 170 m2
  • Basen: 8 m * 4 m
  • Sypialnie: 4
  • Kąpiele: 4
  • W pełni umeblowane

Infrastruktura:

  • Usługi zarządzania nieruchomościami
  • Dedykowane miejsce parkingowe
  • 24- godzinna ochrona

Czas budowy:
Ukończone w lutym 2024 r.

Lokalizacja na mapie

Rawai, Tajlandia, Rawai

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości