Mieszkanie 1 pokój 35 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$244,165
$6,976/m²
;
In CRM: 181136
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Cena za m²
    $6,976/m²
  • Piętro
    Piętro
    25
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    35 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    43

Opis

Riviera Ocean Drive jest luksusowy, unikalny 43- piętrowy wysoki condominium położony na początku plaży Jomtien na 2- drogi Jomtien. Jest to ostatni piąty projekt z dobrze znanego dewelopera Riviera Group, który jest znany z unikalnych kompleksów premium Palm Wongamat Beach, Riviera Wongamat, Riviera Jomtien, Riviera Monako. Ten deweloper stał się znany ze swojej wiedzy w projektowaniu luksusowych wznoszących się budynków, dbałości o szczegóły i wzornictwo do najwyższych standardów międzynarodowych. Grupa Riviera została pochwalona za jej rozwój, zdobywając łącznie 6 "Thayland Property Awards" i 20 razy nagrodą prestiżową "Asia Pacific Property Awards", czyniąc z grupy Riviera dewelopera numerem jeden w Pattaya. Kompleks znajduje się na najwyższym punkcie Jomtien w odległości spaceru od morza. Wszystkie apartamenty posiadają piękny bezpośredni widok na morze. INFRASTRUKTURA: 5-poziomowa kaskada basenów z widokiem na morze Na basenach: obszary rekreacyjne, jacuzzi, kawiarnie i bary Basen dla dzieci Wielopoziomowy odkryty werandas Przestronny klub z bilard i tenis stołowy Biblioteka na 31. piętrze Na 43 piętrze rozrywki z Sunset Sky Lounge, staw lotosu Na 21 piętrze 38- metrowy odkryty basen Infinity Edge Sky, pokładu z pływającymi łóżkami i biblioteki jacumbers z 2 sypialniami. - typowy apartament z 2 sypialniami. - prywatne mieszkanie dla dzieci - 10.