Mieszkanie 2 pokoi 56 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$223,707
$3,995/m²
;
In CRM: 180111
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

• Adres
    Buakhao 15, 236 26 1 moo 10 Travellodge

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,995/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Grand Avenue Condominium znajduje się w centrum miasta, za aleją Mall na Soi 15, projekt znajduje się zaledwie kilka minut od licznych barów, restauracji, centrów handlowych i plaż Pattaya. Projekt składa się z luksusowego 4-gwiazdkowego hotelu oraz sześciu dodatkowych budynków mieszkalnych z luksusowymi basenami, stawami, wodospadami, ośrodkami fitness i spa. Condominium: 788 pokoi (6 budynków) Położenie: Central Pattaya Residential condominium z 788 apartamentów znajduje się na powierzchni ponad 12 000 m2 i składa się z 6 oddzielnych budynków, dziedziniec jest bogato urządzone z tropikalnych ogrodów. Na terytorium do dyspozycji mieszkańców duży basen, strefy jacuzzi, wodospady, minipark wodny ze zjeżdżalniami i rekreacji. Batony i stawy basenowe zakończą obszar. Każdy budynek posiada również własne ogrody dachowe z pawilon jogi, obszar fitness, bieżnia i mini golf. Oferuje on wspaniałe widoki na miasto Pattaya i odległe widoki na ocean i okoliczne wyspy tropikalne. Parking podziemny jest kontrolowany przez system nadzoru i nadzoru wideo. Infrastruktura: Duży basen na terytorium Waterfalls Jacuzzi Zone Bar przy basenie Fitness Center Sauna i łaźnia parowa Luksusowe lobby i odbiór Pełne zarządzanie hotelu Ogrody na dachu strefy Jogi Windy szklane Parking podziemny Klub dziecięcy i pokój gier Biblioteka i pokój dzienny Bezpieczeństwo 24 / 7 Wideo nadzoru