Kawalerka 52 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$91,173
$1,753/m²
;
In CRM: 179812
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

• Adres
    Kasetsin 7 Road

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,753/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Casa Espana Condominium jest małe, 8- piętrowe condominium z unikalnym wzornictwem, znajduje się na Pratamnak Hill, w odległości spaceru od cichej i przytulnej plaży Kozy. Na dachu budynku znajduje się basen. Prawie wszystkie apartamenty mają dobry widok na morze i wyspę Koh Lan. W pobliżu kondominium znajduje się wiele barów, restauracji, sklepów i minimarek zegara.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?