Mieszkanie 2 pokoi 40 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$200,427
$5,011/m²
;
In CRM: 1812840
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Cena za m²
    $5,011/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    40 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Apartamenty w projekcie BELLEVUE BEACHFRONT! Atrakcyjne możliwości inwestycyjne!

Mieszkanie od właściciela! Sprzedaż na podstawie umowy!

100 metrów od Layan Beach!

Bellevue Beachfront Condos Layan to nowy projekt położony w wyjątkowej lokalizacji, w pobliżu nieskazitelnych piaszczystych brzegów Bangtao i Layan plaż, w pobliżu słynnego kompleksu Laguna i wiele udogodnień na plaży.

Wyposażenie: lobby, współpraca, pomieszczenia handlowe, dwa baseny, sala gimnastyczna dla mieszkańców i miejsca parkingowe, całodobowa ochrona na terenie kompleksu i parking.

Pięć minut spacerem od kompleksu mieszkalnego znajdują się obiekty infrastruktury:

- Layan beach;

- Blossom House przedszkola;

- restauracje;

- Villa Centrum handlowe;

- siłownia i Phuket Golf Cent.

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie pytania!

* Koszty mogą się różnić w zależności od kursu wymiany.