Penthouse 2 pokoi 42 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$59,095
$1,407/m²
;
In CRM: 1783415
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

• Adres
    Phra Tamnak 6, 494 Laguna Bay 2 Condominium

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,407/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    42 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    15

Opis

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna! Dom jest skończony! Gotowi na okupację!

Idealny zarówno dla stałego pobytu i wynajmu!

400 m do plaży! Widok na morze!

Kieng Talay Pattaya Condominium jest klasycznym kompleksem mieszkalnym, który pomimo swojego wieku nadal przyciąga uwagę ze względu na unikalne połączenie ceny, udogodnienia i idealne położenie.

Wyposażenie: sauna, bilard i tenis stołowy, wspólny basen (system solny), wspólna sala gimnastyczna, plac zabaw dla dzieci, sala gier, pralnia, wspólny ogród, konsjerż, parking dla samochodów osobowych, nadzór wideo, dostęp do karty, 24- godzinna ochrona.

Lokalizacja:

- 400 m do plaży;

- odpowiednio 44 km i 47 km od takich atrakcji jak Bangpra International Golf Course i Eastern Star Golf Course;

- U- Tapao - Pattaya International Lotnisko jest oddalone o 48 km. Opłacony transfer z / do portu lotniczego jest zapewniony.

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie pytania!

* Koszty mogą się różnić w zależności od kursu wymiany.

Lokalizacja na mapie

Tajlandia, Pattaya City