Szeregowiec 3 pokoi 281 m² Ban Bang Thao, Tajlandia

Ban Bang Thao, Tajlandia, Choeng Thale
$676,988
$2,409/m²
;
In CRM: 10007802291
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

• Adres
    Soi Bang Tao 42

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    281 m²

Dla kogo:
Idealny dla tych, którzy dążą do połączenia luksusu i spokoju w tętniącym życiem Phuket. Projekt Mono Oxygen Bangtao jest przeznaczony dla wymagających osób, które cenią sobie komfort i korzyści inwestycyjne.

O lokalizacji:
Położony w pobliżu śnieżnobiałej plaży Bangtao, Mono Oxygen Bangtao oferuje dogodny dostęp do najlepszych miejsc w Phuket, w tym pola golfowego Laguna, międzynarodowych restauracji i klubów plażowych. Doskonała lokalizacja zwiększa atrakcyjność zarówno pod kątem zamieszkania, jak i inwestycji.

O projekcie:
Mono Oxygen Bangtao jest uosobieniem luksusowego życia. Składa się z zaledwie sześciu ekskluzywnych trzypokojowych willi z prywatnym basenem i łącznej powierzchni 271 mkw. Wille położone są na dużych działkach o powierzchni od 235 do 300 m2, co zapewnia wyjątkową prywatność i komfort.