Willa 3 pokoi 333 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$733,231
$2,202/m²
;
In CRM: 10063601704
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

• Adres
    Pasak 89

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    333 m²

Dla kogo:
Idealne dla wymagających inwestorów, którzy cenią luksusowe i spokojne życie w sercu Phuket.

O lokalizacji:
Bougainvillea Villas znajduje się obok malowniczej plaży Bangtao po zachodniej stronie Phuket. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość najlepszych miejsc wypoczynkowych i rozrywkowych, takich jak Laguna Golf Phuket, Porto De Phuket i Boat Avenue.

O projekcie:
Projekt oferuje ekskluzywne wille z 3 pokojami i basenem o powierzchni 333 mkw. na powierzchniach od 450,4 do 544,8 mkw. Wille łączą w sobie luksus i naturalne elementy: podłogi z płytek wulkanicznych, szerokie szklane drzwi i okna, wysokie sufity z drewnianymi belkami.