Willa 3 pokoi 300 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$760,613
$2,535/m²
;
In CRM: 10001701033
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem w prezencie!*

Dla kogo jest to odpowiednie:
Idealne dla tych, którzy chcą żyć w luksusie, w otoczeniu tropikalnej przyrody. Doskonały wybór dla rodzin, inwestorów i każdego, kto szuka spokojnego miejsca do wypoczynku lub stałego zamieszkania.

O lokalizacji:
Ansaya Phuket znajduje się w malowniczej okolicy plaży Bang Tao w Phuket w Tajlandii. Mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością białych piaszczystych plaż, czystych wód i zapierających dech w piersiach zachodów słońca. Obszar ten oferuje wiele udogodnień, restauracji i opcji rozrywki.

O projekcie:
Ansaya Phuket oferuje luksusowe wille z basenami o powierzchni od 300 do 340 mkw., z działkami o powierzchni od 370 do 520 mkw. Wille składają się z 3 sypialni i przestronnych wnętrz, które idealnie łączą komfort i styl. Ceny zaczynają się od 18,018 mln THB (479 500 USD), co sprawia, że ​​domy te są doskonałą inwestycją w obliczu rosnących wartości nieruchomości.