Penthouse 4 pokoi 371 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$1,93M
$5,196/m²
;
In CRM: 1001600539
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Cena za m²
    $5,196/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    371 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Dla kogo to jest.
Ten projekt premium przy plaży w pierwszej linii Layan Beach jest idealny dla tych, którzy chcą zainwestować w nieruchomości na wynajem długoterminowy lub osobisty pobyt. Idealny dla tych, którzy cenią sobie komfort, prestiż, bliskość morza.

O lokalizacji:
Projekt zlokalizowany jest w jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów Phuket. Obszar ten zbudowany jest wyłącznie z pięciogwiazdkowych hoteli i rezydencji klasy premium, co nieuchronnie podnosi ceny nieruchomości w tym regionie.

O projekcie:
Projekt jest luksusowym kondominium z zarządzaniem premium i budynkami zaprojektowanymi dla ponad 1000 apartamentów. Terytorium obejmuje światowej klasy centrum odnowy biologicznej z zaawansowaną funkcjonalnością. Główny nacisk położony jest na jego położenie na pierwszej linii plaży.

Infrastruktura i udogodnienia: parking, lobby, wewnętrzne ogrody i dziedzińce, restauracja, siłownia, kawiarnia, staw, bar przy basenie, tarasy na dachu.