Willa 5 pokojów 1 056 m² Thalang, Tajlandia

Tajlandia
$2,59M
$2,449/m²
;
In CRM: 1006300443
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    8
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 056 m²

Opis

Bilety w obie strony do Phuket w prezencie!*

Dla kogo to jest:
Narana Villa Phuket jest idealny dla wymagających inwestorów i tych, którzy szukają luksusowego życia obok plaży Mai Khao. Projekt ten przeznaczony jest do komfortowego życia, oferując wysoką atrakcyjność inwestycyjną.

O lokalizacji:
Położony w malowniczej dzielnicy Thalang w północnej części Phuket, Narana Villa Phuket oferuje wygodny dostęp do najlepszych klubów golfowych, szkół i plaż, takich jak Blue Canyon Country Club, UWC International School i Nai Yang Beach.

O projekcie:
Narana Villa Phuket oferuje luksusowe wille z 3 do 5 + sypialniami i działkami o powierzchni od 464 do 1955 mkw. Projekt obejmuje zintegrowaną wspólnotę mieszkaniową z najwyższej klasy infrastrukturą i ekskluzywnymi udogodnieniami dla każdego mieszkańca. Zakończenie spodziewane jest w IV kwartale 2025 roku.