Willa 5 pokojów 616 m² Ban Bang Ku, Tajlandia

Ban Bang Ku, Tajlandia, Ko Kaeo
$743,392
$1,207/m²
;
In CRM: 1006050335
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    616 m²

Opis

Bilety w obie strony do Phuket jako prezent!*

Idealne dla:
Idealny wybór dla tych, którzy cenią luksus i spokój na wyspie. Nadaje się zarówno na stałe miejsce zamieszkania, jak i dochodowe inwestycje.

O lokalizacji:
Alisha Seaview znajduje się w Ko Kaeo, Phuket, Tajlandia. Ten obszar na wschodnim wybrzeżu wyspy oferuje dogodną lokalizację zaledwie kilka minut od centralnej części miasta Phuket. Łatwo znaleźć tu wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego życia, w tym sklepy, restauracje i plaże.

O projekcie:
Alisha Seaview to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z wykwintnymi detalami i najnowszymi technologiami budowlanymi. Apartamenty o powierzchni od 200 do 310 metrów kwadratowych są dostępne w cenach od ฿19M THB (523 012 USD) do ฿28.9M THB (795 529 USD). Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2025 roku.