Willa 3 pokoi 365 m² Karon, Tajlandia

Karon, Tajlandia, Karon
$566,585
$1,552/m²
;
In CRM: 1000540297
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    365 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem w prezencie!*

Odpowiednie dla:
Idealnie nadaje się dla długoterminowych rezydentów i wczasowiczów z dużymi rodzinami, którzy szukają harmonijnego połączenia wygodnego i ekologicznego życia w luksusowym otoczeniu.

O lokalizacji:
Lokalizacja Hightone Seaview Villas and Garden w Karon, Phuket, zaledwie 1 km od plaży Karon, zapewnia szybki dostęp do głównych atrakcji turystycznych i plaż regionu, przy jednoczesnym zachowaniu odosobnienia i prywatności.

O projekcie:
Hightone Seaview Villas and Garden oferuje 11 przestronnych willi o powierzchni od 350 do 600 mkw. z 3-5 sypialniami. Wille wyposażone są we wbudowane meble, system Smart TV, szerokopasmowy internet i wbudowane głośniki. Architektura i projekt każdego domu podkreślają otwartą przestrzeń i zachwycające widoki na morze.