Kawalerka 27 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$80,972
$2,999/m²
;
Data aktualizacji: 19.09.2024

Cena za m²
    $2,999/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    27 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

 

I will see me, ask me for the first time, the availability and price should be clarified on the date of circulation !!

Lokalizacja na mapie

Tajlandia, Pattaya City
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Finanse

Wideo recenzja Kawalerka w Pattaya City, Tajlandia

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty