Mieszkanie 4 pokoi 113 m² Sakhu, Tajlandia

Tajlandia, Sakhu
$390,114
$3,452/m²
;
In CRM: 1508689
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Cena za m²
    $3,452/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Zainwestuj w unikalną nieruchomość z widokiem na morze Andaman!

Idealny zarówno dla stałego pobytu i wynajmu! Dochód z 7%!

W pobliżu plaży Nai Yang!

Apartamenty są umeblowane! Osprzęt!

Tytuł Serenity jest kompleksem w budowie od dewelopera premium. Ten unikalny kompleks zapewnia swoim gościom możliwość korzystania z niesamowitej przyrody, niekończących się piaszczystych plaż i łagodnego ciepła morza Andaman.

Udogodnienia: kilka basenów projektanckich, przytulny bar przy basenie, jacuzzi, barbecue, plac zabaw dla dzieci, joga, siłownia i nowoczesna siłownia, teatr i karaoke, parking, ochrona.

Lokalizacja:

- na północno-zachodnim wybrzeżu Phuket;

- rynek;

- restauracje i sklepy;

- lotnisko, 2,7 km.;

- Plaża, 0.6 km.

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie pytania!

* Koszty mogą się różnić w zależności od kursu wymiany.

Lokalizacja na mapie

Tajlandia, Sakhu

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata