Mieszkanie 5 pokojów 430 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$1,47M
$3,416/m²
;
In CRM: 2267879
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.12.2024

Cena za m²
    $3,416/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    430 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Nowy kompleks mieszkaniowy wspaniałych willi z basenami w Thalang, Phuket, Tajlandia

51 willi w ultra luksusowym i charakterystycznym dla Bali projekcie o powierzchni działki od 852 do 2036 m² i powierzchni zabudowy od 500 m².

Fundusz amortyzacyjny 100 000 THB (płatność jednorazowa). Miesięczna opłata za zarządzanie częścią wspólną 20 THB/ m², w tym całodobowa ochrona, wywóz śmieci, wspólna energia elektryczna, zagospodarowanie terenu wspólnego.

Udogodnienia i wyposażenie w domu

Wszystkie prywatne wille mają basen, klimatyzację, wbudowaną garderobę, kuchnię i projekt krajobrazu. Pakiet mebli jest opcjonalny.

Lokalizacja i pobliska infrastruktura

Cherngtalay jest dzielnicą Thalang w środkowo-zachodniej części wyspy Phuket, tuż na południe od lotniska i obejmuje plaże Layan, Bang Tao i Surin. Plaże są piękne i cichsze niż na ruchliwym południu Phuket. W okolicy znajduje się wiele hoteli i ośrodków wypoczynkowych, a okolica staje się coraz bardziej atrakcyjna dzięki szerokiej gamie doskonałych restauracji, sklepów, a nawet nocnych targów. Do lotniska można dojechać w zaledwie 20–25 minut.