Dom 4 pokoi 120 m² Polop, Hiszpania

Polop, Hiszpania
$729,516
$6,079/m²
;
Data aktualizacji: 14.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Lokalizacja

  • Nad morzem

Opis

Nowa willa w mieście Polop. Miasto Polop jest małym miastem na przedmieściach Benidorm, 15 minut jazdy od plaży. Miasto znajduje się na wysokości 200 m nad poziomem morza i jest otoczone górami, gorgami i lasami. Czyste górskie powietrze, zapierające dech w piersiach widoki, doskonała ekologia, śródziemnomorskie powietrze, rozwinięta infrastruktura: przedszkola, szkoły, sklepy, supermarkety, bary, restauracje, kompleks sportowy z basenem - wszystko to sprawia, że Polop jest idealnym miejscem na pobyt i relaks. Miasto przyciąga turystów z całego świata swoją tożsamością. Dwupiętrowy dom o powierzchni 120 metrów kwadratowych. m. o własnej powierzchni lądowej 420 do 480 metrów kwadratowych. b. Willa składa się z trzech sypialni, trzech łazienek, nowoczesnej kuchni, dużego salonu, tarasów z niesamowitymi widokami. Na dziedzińcu znajduje się basen, strefa relaksu, ogród i parking. Cena willi obejmuje: umeblowaną kuchnię, wyposażone łazienki, wyposażone szafy w całym domu, dwukomorowe okna, wstępną instalację klimatyzacji kanału we wszystkich sypialniach. Dostawa 12 miesięcy po wypłacie rezerwy (6000 euro). Idealne miejsce na wygodne, relaksujące życie lub niezapomniane wakacje. Instrument ten może być zakupiony online bez przybycia do Hiszpanii przez instalatora lub na kredyt z banku poniżej 3-4% rocznie. Kupując nieruchomości w Hiszpanii, możesz ubiegać się o zezwolenie na pobyt. Nasza firma pomaga zorganizować wszelkiego rodzaju VNZH.