Dom 6 pokojów 555 m² Loule, Portugalia

Portugalia, Loule, Quarteira
$2,85M
$5,136/m²
;
Data aktualizacji: 18.04.2023

Rok realizacji
    2020
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    555 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    556 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 041 m²

Opis

Oszałamiająca willa rodzinna z widokiem na pole golfowe Millennium, z: - 6 Sypialnie ( 5 w kolorze ).Powierzchnia mieszkalna 555,10 m ²Właściwość 1 041 m ²  Willa domowa z pokojami 6Rok budowy 2020Wanna 4 lub więcejCertyfikat energetyczny A.opisOszałamiająca willa rodzinna z widokiem na pole golfowe Millennium,    Z: - 6 sypialnie ( 5 w apartamencie ).Łazienki - 6.- 2 obszary mieszkalne.- 1 jadalnia.- Współczesna kuchnia z wysokiej jakości urządzeniami.- Kuchnia zewnętrzna i miejsce do grillowania.- Jedzenie na zewnątrz, życie.- Duży podgrzewany basen bez krawędzi ze słoną wodą z widokiem na pole golfowe Millennium.- jacuzzi.- Widok na morze z głównej sypialni.- 3 garaż samochodowy.- Ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja w całym domu.- Ogród krajobrazowy z systemem zraszaczy.Vilamoura to kurort w Algarve, regionie w południowej Portugalii. Słynie z dużej przystani, pól golfowych, kasyna i piaszczystej plaży Vilamoura. Muzeum Archeologiczne Cerro the Vila ma ruiny rzymskiej willi z łaźniami i mozaikami. Plaża Praia da Fal é sia wyłożona jest czerwonymi klifami i rozciąga się na zachód do wioski rybackiej Olhos de á gua. Vilamoura łączy się z miastem Quarteira na południowym wschodzie, gdzie znajdują się inne plaże.Nowoczesne, zabawne i wyrafinowane, tak rozwinął się Vilamoura wokół przystani i jest obecnie jednym z największych miejsc wakacyjnych w Europie.Całe miejsce to przedsięwzięcie turystyczne zbudowane z lat siedemdziesiątych XX wieku. Ale Rzymianie już znali ten obszar, o czym świadczą ruiny Cerro da Vila, które są przechowywane w muzeum o tej samej nazwie przy drodze dojazdowej do Praia da Falé sia plaża.Doskonałe hotele i wioski wakacyjne oraz pola golfowe o międzynarodowej renomie oferują kompletny pakiet dla każdego, kto chce spędzić kilka relaksujących dni nad morzem. Marina, największa w kraju z 1300 miejscami do cumowania, jest główną atrakcją dla osób poszukujących rozrywki, nie tylko dla osób przybywających łodzią, ale dla tych, którzy spędzają wakacje w tej okolicy i przyjeżdżają tu późnym popołudniem lub wieczorem, aby rzucić okiem Lizanie lodów lub zjedzenie obiadu. Jest to również właściwe miejsce na zakupy, z szeroką gamą sklepów oferujących wszystko, od lokalnego rękodzieła po najbardziej prestiżowe międzynarodowe marki. A jeśli chodzi o wieczorną rozrywkę, nie brakuje barów i dyskotek z najlepszymi DJ-ami i Casino de Vilamoura, które mogą uzyskać pompowanie adrenaliny.W ciągu dnia jest mnóstwo zajęć do zrobienia. Tenis, jazda konna, żeglarstwo, windsurfing, jazda na nartach wodnych, parasailing, wycieczki statkiem, wędkarstwo sportowe, zasięg jest bardzo zróżnicowany, wybór będzie trudny. A ciepłe wody i złote plaże są właśnie tam. Na wschodnim pontonie przystani Praia de Vilamoura, z piaszczystą plażą rozciągającą się do Quarteiry, a po drugiej stronie na zachodzie Praia da Fal é sia, który rozciąga się na kilometry, aż skończy się tylko w Olhos de á gua, oba gwarantują dużo miejsca na rozłożenie ręcznika i opalenie na słońcu. Nie można zapomnieć o optymalnych warunkach bezpieczeństwa i wielu opcjach rozrywki na wspaniałe dni nad morzem.