Szeregowiec 3 pokoi 265 m² Loule, Portugalia

Portugalia, Loule, Almancil
$2,24M
$8,436/m²
;
In CRM: 1807729
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.05.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    265 m²

Opis

Oszałamiająca trzypokojowa kamienica zaprojektowana przez Vasco Vieira znajduje się w luksusowym otoczeniu - wszystkie z prywatnymi basenami, prywatną windą obejmującą 4 poziomy i tarasem na dachu z jacuzzi, gdzie otwierają się widoki na morze. Na pierwszym piętrze znajduje się jadalnia z kominkiem na bioetanolu i kuchnia z wyspą. Na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia i inna sypialnia z prywatnym tarasem. Drugie piętro składa się z głównego apartamentu, zajmującego całą długość kamienicy. Składa się z głównej sypialni z tarasem z widokiem na taras basen, garderoba, przestronna łazienka z oddzielną łazienką, duży prysznic i szklana toaleta. Istnieje wiele miejsca na relaks i jacuzzi z widokiem na morze na tarasie na dachu. Na parterze znajduje się sala telewizyjna, szafa i garaż. Taras przy basenie jest zwrócony na wschód z podwyższonym obszarem relaksu. W pobliżu kuchni znajduje się prywatny taras, gdzie można zjeść na świeżym powietrzu z grilla.